sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Można zgłaszać się do lokalnego sztabu WOŚP

25. raz w Łomży zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już teraz osoby, które chcą zostać wolontariuszami mogą zgłaszać się do lokalnego sztabu.

W Łomży i sąsiednich miejscowościach 15 stycznia 2017 roku będzie kwestowało 100 wolontariuszy. Szefową sztabu jest Monika Orłowska. Powiedziała, że podobnie jak w latach ubiegłych, 15 stycznia oprócz kwesty zaplanowany jest także koncert w Galerii Veneda. Impreza rozpocznie się o 10:00 i potrwa do 20:00. W czasie koncertu na scenie wystąpią lokalne zespoły i tancerze, ale nie zabraknie też konkursów, licytacji oraz stoisk firm i organizacji współpracujących z łomżyńskim sztabem WOŚP. Imprezę, tradycyjnie zakończy Światełko do Nieba, czyli pokaz sztucznych ogni. 

Szczegółowe informacje na temat tego jak zostać wolontariuszem albo pomóc organizatorom podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży są na stronie www.emclat.pl/wosp.

W czasie 24. finału WOŚP wolontariusze łomżyńskiego sztabu zebrali ponad 70 tysięcy złotych. Od początku grania Orkiestry łomżyńskie szpitale i organizacje otrzymały sprzęt o wartości blisko półtora miliona złotych. 

Pieniądze zebrane w styczniu 2017 roku będą przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0