Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Można zgłaszać się do lokalnego sztabu WOŚP

25. raz w Łomży zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już teraz osoby, które chcą zostać wolontariuszami mogą zgłaszać się do lokalnego sztabu.

W Łomży i sąsiednich miejscowościach 15 stycznia 2017 roku będzie kwestowało 100 wolontariuszy. Szefową sztabu jest Monika Orłowska. Powiedziała, że podobnie jak w latach ubiegłych, 15 stycznia oprócz kwesty zaplanowany jest także koncert w Galerii Veneda. Impreza rozpocznie się o 10:00 i potrwa do 20:00. W czasie koncertu na scenie wystąpią lokalne zespoły i tancerze, ale nie zabraknie też konkursów, licytacji oraz stoisk firm i organizacji współpracujących z łomżyńskim sztabem WOŚP. Imprezę, tradycyjnie zakończy Światełko do Nieba, czyli pokaz sztucznych ogni. 

Szczegółowe informacje na temat tego jak zostać wolontariuszem albo pomóc organizatorom podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży są na stronie www.emclat.pl/wosp.

W czasie 24. finału WOŚP wolontariusze łomżyńskiego sztabu zebrali ponad 70 tysięcy złotych. Od początku grania Orkiestry łomżyńskie szpitale i organizacje otrzymały sprzęt o wartości blisko półtora miliona złotych. 

Pieniądze zebrane w styczniu 2017 roku będą przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę