Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Zabrał 11-latce telefon. Złapał go świadek zdarzenia.

28-latek ukradł 11-letniej dziewczynce telefon komórkowy. Całe zdarzenie widział jeden z mieszkańców Łomży, który złapał uciekającego napastnika i przekazał go policjantom.

Do ataku na 11-łatkę doszło w środę po południu przy ulicy Polnej w samym środku Łomży. Jak przekazuje policja, po przejęciu schwytanego przez obywatela złodzieja „dalsze czynności na miejscu zdarzenia pozwoliły na odzyskanie skradzionego telefonu, który następnie został zwrócony właścicielce.” Ujęty na gorącym uczynku 28-latek za swoje postępowanie odpowiadał będzie przed sądem.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę