Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Znamy zwycięzcę Modowej Przygody w Galerii Bursztynowej!

Pani Sylwia Gałka z Ostrołęki została zwyciężczynią Modowej Przygody! Gratulujemy! Spośród ośmiu modowych nowicjuszy to ona według internautów najlepiej zaprezentowała przygotowany przez naszą stylistkę Agatę Bałdygę zestaw ubrań i akcesoriów.

Pani Sylwia Gałka
Pani Sylwia Gałka

Pani Sylwia w nagrodę otrzymuje bon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach partnerów akcji. Zakupy Pani Sylwia zrobi pod okiem naszej stylistki, która doradzi, w jakich ubraniach będzie wyglądała najlepiej.

A co powiedziała Pani Sylwia, gdy dowiedziała się o wygranej?

Uważam, że udział w Modowej Przygodzie to naprawdę świetna przygoda, mega zabawa i bardzo fajna akcja zorganizowana przez Galerię Bursztynową. Bardzo chciałabym podziękować wszystkim znajomym na Facebooku za ogromne zaangażowanie w głosowanie. Wielkie ukłony w Waszym kierunku!”

www. galeriabursztynowa.com


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę