Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Idzie ocieplenie

Główne zdjęcie
Łomża, (zdjęcie ilustracyjne)

W środę o 6.00 rano w Marianowie pod Łomżą termometry stacji pomiarowej Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW pokazywały temperaturę -9,4°C. W ciągu dnia, nawet w najcieplejszym momencie, też ma być poniżej zera - od -3°C do -1°C. Ale w nocy, choć temperatura będzie ujemna, to jednak pogoda zacznie się zmieniać. Jutro ciągu dnia w Łomży ma być już +5°C.

Dziś w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. W nocy będzie się coraz bardziej chmurzyć aż do wystąpienia opadów śniegu i deszczu ze śniegiem, przechodzących w opady deszczu, miejscami marznące i powodujące gołoledź, bo temperatura minimalna nocą wyniesie ok. -2°C.
W czwartek ma być już cieplej od 4°C do 6°C, ale w ciągu dnia zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami i okresami opady deszczu. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni. Kolejna noc już bez mrozu. A pochmurno ze słabymi opadami deszczu ma być co najmniej do poniedziałku. Będzie też znacznie cieplej niż dzisiaj. W sobotę termometry w Łomży mogą pokazywać nawet +9°C

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę