czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@

Idzie ocieplenie

W środę o 6.00 rano w Marianowie pod Łomżą termometry stacji pomiarowej Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW pokazywały temperaturę -9,4°C. W ciągu dnia, nawet w najcieplejszym momencie, też ma być poniżej zera - od -3°C do -1°C. Ale w nocy, choć temperatura będzie ujemna, to jednak pogoda zacznie się zmieniać. Jutro ciągu dnia w Łomży ma być już +5°C.

Łomża, (zdjęcie ilustracyjne)
Łomża, (zdjęcie ilustracyjne)

Dziś w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. W nocy będzie się coraz bardziej chmurzyć aż do wystąpienia opadów śniegu i deszczu ze śniegiem, przechodzących w opady deszczu, miejscami marznące i powodujące gołoledź, bo temperatura minimalna nocą wyniesie ok. -2°C.
W czwartek ma być już cieplej od 4°C do 6°C, ale w ciągu dnia zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami i okresami opady deszczu. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni. Kolejna noc już bez mrozu. A pochmurno ze słabymi opadami deszczu ma być co najmniej do poniedziałku. Będzie też znacznie cieplej niż dzisiaj. W sobotę termometry w Łomży mogą pokazywać nawet +9°C


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0