Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Zmarł w domu?

Sekcja zwłok ma wyjaśnić przyczynę śmieci 62-letniego mieszkańca wsi Rostki w gminie Jedwabne. Ciało mężczyzny w jego zamkniętym domu znaleźli wczoraj ratownicy ze straży pożarnej i policji, których zaalarmowała sąsiadka zaniepokojona, tym że od pewnego czasu nie widziała samotnie mieszkającego obok niej mężczyzny.

Alarmująca ratowników sąsiadka mówiła, że podejrzewa iż mogło stać się coś złego. Po przybyciu na miejsce i dostaniu się do wnętrza jednorodzinnego domu ratownicy odnaleźli nieżywego już 62-latka. Lekarz potwierdził jego zgon, ale przyczynę śmieci ma określić zlecona przez śledczych sekcja zwłok.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę