Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Nowe radiowozy dla dzielnicowych

Cztery nowe radiowozy otrzymali policjanci z Łomży. Dwa samochody trafią do dzielnicowych w mieście, dwa kolejne na posterunki w Śniadowie i Nowogrodzie. - To jest inwestycja w bezpieczeństwo obywateli – mówił Jarosław Zieliński, wiceminister MSWiA, który w poniedziałek przekazał kluczyki do radiowozów policjantkom. Wiceminister podkreślał, że zakup samochodów był możliwy dzięki „sojuszowi rządowo-samorządowemu”. Obie strony dały po 50% środków na ich zakup.

Dwa ople corsy i dwie kia ceed kosztowały w sumie 216 tysięcy złotych. Do ich zakupu dołożył się  samorząd miasta Łomża, w kwocie 45 tys. zł, oraz samorządy gmin Śniadowo, Miastkowa, Nowogród i Zbójna – po 15 tys. zł. Uroczyste przekazanie samochodów odbyło się w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży i uczestniczył w nim m.in. wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.
- Aby było bezpiecznie w państwie potrzebne są różne warunki, ale dwa z nich są szczególne – to właściwie ludzie na odpowiednich miejscach i odpowiedni sprzęt. I ten drugi warunek właśnie uzupełniamy – mówił Zieliński podkreślając, że samochody te udało się kupić dzięki wsparciu samorządów. - Bez nich byłyby tu tylko dwa samochody, a tak są cztery – dodawał.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę