Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Grajewianka trzecia

Beata Chylińska z Grajewa zajęła trzecie miejsce podczas rozegranych we Wrocławiu XXXII Mistrzostw Polski seniorów w karate kyokushin. Grajewianka wystąpiła w kategorii wagowej do 55 kg.

Mistrzostwa kraju początkowo zostały zaplanowane na 2 i 3 kwietnia. Jednak zawody zostały przerwane z powodu śmierci papieża Jana Pawła II. Postanowiono, że mistrzostwa zostaną dokończone w czerwcu, również we Wrocławiu. W sobotę 11 czerwca mistrzostwa dokończono. Rozegrano walki: kumite seniorów: -65 kg, -70 kg, -75 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg, i kumite seniorek -55 kg, -65 kg, +65 kg.
Grajewianka na początku uległa Ewie Pawlikowskiej z Krakowa, która ostatecznie zajęła I miejsce w tej kategorii wagowej, po czym pokonała Agnieszkę Moj z Siemanowic.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę