Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Śliskie drogi

Jedna osoba została przewieziona do szpitala po zdarzeniu drogowym w okolicach wsi Popiołki na drodze wojewódzkiej nr 645 Łomża – Myszyniec. Prawdopodobnie podczas wyprzedzania ciągnika samochód osobowy wpadł w poślizg, zjechał o rowu i dachował. Jadące drogą inne samochody zaczęły gwałtownie hamować, a jeden z nich wpadł do rowu. Policja ostrzega, że na drogach regionu jest bardzo ślisko.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 10. Samochodami, które uczestniczyły w zdarzeniu podróżowały w sumie 4 osoby w tym małe dziecko. Do szpitala została zabrana jedna osoba dorosła.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę