Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Grudniowe remonty dróg w Łomży

Główne zdjęcie
Frezowanie ulic w Łomży (fot. archiwum)

Urząd Miejski poinformował, że od soboty 3. grudnia br. rozpoczną się prace związane z frezowaniem starej i wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej na odcinkach dróg w Łomży. Prace potrwają do 15. grudnia mogą powodować utrudnienia w ruchu, bo będą prowadzone także na głównych ulicach miasta.

Łukasz Czech podaje, że prace będą prowadzone w rejonie ulic: Wojska Polskiego i Kaktusowej, Zjazd (stadion), Nowogrodzkiej (od granicy), Sybiraków, Szosy Zambrowskiej, Sikorskiego (w rejonie ul. Pana Tadeusza), Poznańskiej (od ronda Gontarskiego i św. Brunona). Szczególnie uciążliwe dla kierowców będą prace prowadzone w ciągu przebiegających przez Łomżę dróg krajowych nr 61 i 63, czyli ul. WOjska Polskiego, Zjazd, Sikorskiego i Zawadzkiej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę