Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Otwarcie Kreatywnego Butiku Odzieżowego w Łomży

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na otwarcie butiku odzieżowego The Studio w Łomży. Już 5 grudnia spotkajmy się przy ul. Dwornej 1. lok.1 (od strony ronda). Startujemy od godz. 10:00! Bądźcie tego dnia z nami, bo każda z Pań, która dokona zakupy w naszym butiku otrzyma specjalny stały rabat i słodki prezent. Pamiętaj Twój styl musi być tak unikalny jak Ty sama.

Jak jednak znaleźć styl, gdy zarówno trendy w modzie zmieniają się z miesiąca na miesiąc? Jak być modnym, ale jednocześnie wyróżniać się z tłumu? To proste, przyjdź w poniedziałek, 5 grudnia na Dworną 1 do naszego kreatywnego studia odzieżowego i dowiedz się wszystkiego. Wyróżnia nas bardzo dobra jakość ubrań, kreatywność w dobieraniu fasonów, polscy i włoscy producenci, a przede wszystkim atrakcyjne ceny.

The Studio to powiew najnowszych trendów wprost z wybiegów. Nasza cotygodniowa kolekcja zachęca do eksperymentowania z modą, zabawy krojami i wzorami. Nasz Butik stworzony jest dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i czuć się swobodnie w każdej chwili dnia – w pracy i poza nią.
To właśnie dla Ciebie tutaj jesteśmy, to Ciebie chcemy ubierać!

ZAPRASZAMY
Poniedziałek, 5 grudnia godz. 10:00ul. Dworna 1 lok. 1

Otwarcie kreatywnego butiku odzieżowego The Studio


Każda z Pań, która dokona zakupy w dniu otwarcia otrzyma kartę rabatową uprawniającą do stałych zakupów z 10% zniżką. Zapraszamy!

Znajdź nas na facebooku: The Studio - Kreatywnie (Bądź na bieżąco z naszymi nowościami!)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę