Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Nie wiadomo co było w butelce...

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

W dalszym ciągu nie wiadomo co było w butelce, z której po wypiciu kilku łyków nastolatka trafiła do szpitala z podejrzeniem oparzenia środkami żrącymi. Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym popołudniem w jednej z podgórzyńskich miejscowości. Wczoraj zabezpieczona przez policję butelka. z której piła dziewczynka, została przekazana do badań w łomżyńskim sanepidzie, który - jak oczekiwano - ustali jaka substancja się w niej znajdowała. Dziś rano Paulina Truszkowska z PSS-E w Łomży poinformowała że łomżyńskie laboratorium nie przeprowadza badań toksykologicznych, dlatego wykonanie takich badań nie było możliwe.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży informuje natomiast, że policjanci w dalszym ciągu prowadzą postępowanie, aby wyjaśnić wszelkie okoliczności zdarzenia.
- Z dotychczas wykonanych przez policjantów czynności wynika, że sytuajca ta mogła dotyczyć tylko tej jednej butelki - mówi Szlesińska.

Przypomnijmy 13-latka, która w poniedziałek późnym popołudniem trafiła do szpitala w Łomży, z podejrzeniem oparzenia środkami żrącymi została przewieziona do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Hanna Majewska – Dąbrowska, zastępca dyrektora szpitala w Łomży mówiła nam, że dziewczynka była w dobry stanie. Z jej relacji wynikało, że piła napój, który kupiła w sklepie. Po kilku łykach zaczęło ją piec w buzi i bardzo źle się poczuła.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę