Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Mikołajki w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza 4 grudnia do udziału w mikołajkowej imprezie całe rodziny z dziećmi. Tego dnia na wszystkich uczestników będą czekały wspaniałe atrakcje oraz prezenty.

Tradycyjnie, podczas mikołajkowego święta w Galerii Bursztynowej najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami. Tę wyjątkową chwilę będzie można uwiecznić na zdjęciu zrobionym przez profesjonalnego fotografa w świątecznej scenografii. Fotografie będą wydawane bezpłatnie na miejscu.

Dodatkowo w tym dniu w centrum handlowym będą premiowane zakupy powyżej 50 zł. Za okazaniem hostessie paragonu na kwotę minimum 50 zł wydanego w dniach 3 lub 4 grudnia w puntach usługowych i handlowych w Galerii Bursztynowej będzie można otrzymać unikalną maskotkę Misia Bursztynka. Jest tylko jeden warunek od Świętego Mikołaja, po prezent może zgłosić się tylko dziecko.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl

Zapraszamy w niedzielę, 4 grudnia od godz. 12.00. (Pasaż przy sklepie Big Star i Martes Sport).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę