Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

13-latka trafiła do szpitala po napiciu się napoju

13-latka po napiciu się z plastikowej butelki źle się poczuła i uskarżała się na podrażnione gardło. Została zabrana do szpitala w Łomży, a chwilę później do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Butelkę z pozostałą zawartością napoju zabezpieczyła policja. Badania mają wyjaśnić co było wewnątrz butelki i czy napój ten mógł być niebezpieczny dla zdrowia.

Zdarzenie rozgrywało się wczoraj późnym popołudniem w jednej z podłomżyńskich miejscowości. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży potwierdza zdarzenie i podaje, że policjanci wyjaśniają jego okoliczności.
- Butelka z zawartością została zabezpieczona do badań – mówi Szlesińska.

Dziewczynka, która trafiła najpierw do szpitala w Łomży, została przewieziona do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Hanna Majewska – Dąbrowska, zastępca dyrektora szpitala w Łomży mówi, że w przypadku podejrzenia oparzenia środkami żrącymi osoba podlega hospitalizacji na chirurgii dziecięcej, której w Łomży nie ma. 
- Dziewczynka jest w dobry stanie – podkreśla doktor Majewska. - Opowiadała, że wypiła napój, który kupiła w sklepie, a po kilku łykach zaczęło ją piec w buzi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę