czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@

13-latka trafiła do szpitala po napiciu się napoju

13-latka po napiciu się z plastikowej butelki źle się poczuła i uskarżała się na podrażnione gardło. Została zabrana do szpitala w Łomży, a chwilę później do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Butelkę z pozostałą zawartością napoju zabezpieczyła policja. Badania mają wyjaśnić co było wewnątrz butelki i czy napój ten mógł być niebezpieczny dla zdrowia.

Zdarzenie rozgrywało się wczoraj późnym popołudniem w jednej z podłomżyńskich miejscowości. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży potwierdza zdarzenie i podaje, że policjanci wyjaśniają jego okoliczności.
- Butelka z zawartością została zabezpieczona do badań – mówi Szlesińska.

Dziewczynka, która trafiła najpierw do szpitala w Łomży, została przewieziona do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Hanna Majewska – Dąbrowska, zastępca dyrektora szpitala w Łomży mówi, że w przypadku podejrzenia oparzenia środkami żrącymi osoba podlega hospitalizacji na chirurgii dziecięcej, której w Łomży nie ma. 
- Dziewczynka jest w dobry stanie – podkreśla doktor Majewska. - Opowiadała, że wypiła napój, który kupiła w sklepie, a po kilku łykach zaczęło ją piec w buzi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0