Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Europejskie medale karateków

Z trzema brązowymi medalami wrócili zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate z XV Mistrzostw Europy Open Karate i Pucharu Europy Kyokushin Karate. Wiktor Kacprzyk, Tomasz Stachacz i Adam Stachacz w drodze po medale musieli pokonać po kilku zawodników z Polski i zagranicy. W zawodach, które rozgrywano w Lublinie wzięło udział ponad 600 zawodników z 23 krajów.

W XV Mistrzostwach Europy Open Karate i Pucharu Europy Kyokushin Karate w Lublinie wystartowało sześcioro karateków z Łomży. W kategorii kata (układy) wystartowali Maciej Tercjak oraz Wiktoria Korytkowska. W kumite (walki) udział wzięli: Wiktoria Korytkowska w kategorii Girls Kumite 16-17 yr – 55 kg, Tomasz Stachacz w kategorii Boys Kumite 16-17 yr -75 kg, Adam Stachacz w kategorii Boys Kumite 16-17 yr – 65 kg, Mateusz Długozima w kategorii Boys Kumite 10-11 yr – 40 kg oraz Wiktor Kacprzyk w kategorii Boys Kumite 12-13 yr – 40 kg. 
Brązowe medale z tej grupy zdobyli: Wiktor Kacprzyk, Tomasz Stachacz i Adam Stachacz. Jak relacjonuje Marek Czech, i instruktor karate z Łomżyńskiego Klub Karate, Wiktor Kacprzyk w drodze po brązowy medal musiał stoczyć aż cztery pojedynki. Pierwszy z Białorusinem Uladzimirem Aryharanem, drugą z Maciejem Żebrowskim z Polski, trzecią z Ukraińcem Pavlo Melenovskyi. Uległ dopiero innemu Ukraińcowi Anatollii Vershynie. Tomasz Stachacz i jego brat Adam Stachacz  drodze na podium stoczyli po trzy pojedynki. Tomasz najpierw wygrał z Białorusinem Dmitry Puzach, a potem pokonał Hiszpana Sergi Cedra. Przegrał dopiero walkę półfinałową z Kazachem Darlihanem Manatbehovem. Adam Stachacz rozpoczął udział w mistrzostwach od zwycięstwa z Węgrem Markiem Bagoli, a potem pokonał jeszcze Polaka Kamila Januska. Decyzją sędziów uległ dopiero Kazachowi Temirianowi Zhanibekowi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę