piątek, 20 października 2017 napisz DONOS@

Na dwóch gazach

W miniony weekend łomżyńscy policjanci zatrzymali 7 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Niechlubnymi rekordzistami w tym gronie byli zatrzymani w niedzielę 24 i 32- latek. W obu tych przypadkach badanie alkomatem wykazało ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Starszy z nich nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami.

Pierwszy z kierowców na „dwóch gazach” w ręce policjantów wpadł w piątek. 26-latek na ulicy Przykoszarowej utracił najprawdopodobniej panowanie nad pojazdem, po czym kierowane przez niego audi uderzyło w znak drogowy, a następnie w drzewo. Badanie wykazało u niego ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 
W sobotę nad ranem, mundurowi dostali zgłoszenie o kierowcy volkswagena, który na ulicy Poznańskiej wjechał na środek ronda. Pojazdem kierował 22- latek, który jak się okazało miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. 
Tego samego dnia 40-letni kierowca opla cofając uderzył w inne auto. Badaniu, które wykazało ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. 
Kolejnych czterech nieodpowiedzialnych kierowców policjanci zatrzymali w niedzielę. Rekordzistami w tym niechlubnym gronie okazali się 24-latek,  którego jazdę oplem funkcjonariusze przerwali na jednej z dróg w gminie Łomża oraz 32–latek kierujący fiatem na ul. Polowej w Łomży. Obaj mieli ponad 2,2 promila alkoholu. Jak się okazało starszy z nich nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami. Cała siódemka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiadać będzie teraz przed sądem.

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0