Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Na dwóch gazach

W miniony weekend łomżyńscy policjanci zatrzymali 7 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Niechlubnymi rekordzistami w tym gronie byli zatrzymani w niedzielę 24 i 32- latek. W obu tych przypadkach badanie alkomatem wykazało ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Starszy z nich nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami.

Pierwszy z kierowców na „dwóch gazach” w ręce policjantów wpadł w piątek. 26-latek na ulicy Przykoszarowej utracił najprawdopodobniej panowanie nad pojazdem, po czym kierowane przez niego audi uderzyło w znak drogowy, a następnie w drzewo. Badanie wykazało u niego ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 
W sobotę nad ranem, mundurowi dostali zgłoszenie o kierowcy volkswagena, który na ulicy Poznańskiej wjechał na środek ronda. Pojazdem kierował 22- latek, który jak się okazało miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. 
Tego samego dnia 40-letni kierowca opla cofając uderzył w inne auto. Badaniu, które wykazało ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. 
Kolejnych czterech nieodpowiedzialnych kierowców policjanci zatrzymali w niedzielę. Rekordzistami w tym niechlubnym gronie okazali się 24-latek,  którego jazdę oplem funkcjonariusze przerwali na jednej z dróg w gminie Łomża oraz 32–latek kierujący fiatem na ul. Polowej w Łomży. Obaj mieli ponad 2,2 promila alkoholu. Jak się okazało starszy z nich nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami. Cała siódemka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiadać będzie teraz przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę