Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Trzy miliony na praktyki dla studentów „państwówki“

Główne zdjęcie
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

200 studentów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży weźmie udział w płatnych praktykach zawodowych. Na ich realizację uczelnia otrzymała z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego blisko 3 mln złotych. - Atutem projektu jest fakt, że dwadzieścia procent staży będzie miało wymiar praktyczno-teoretyczny, a na ich podstawie studenci przygotują aplikacyjne prace dyplomowe – informuje Ewelina Rycerska z działu projektów PWSIiP.

Projekt „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” jest finansowany z pieniędzy unijnych i ma zostać zrealizowany do czerwca 2018 roku. Studenci PWSIiP trafią do pracodawców z całej Polski, a ci mają zostać wyłonieni w drodze zapytań.
- Zależy nam, aby były to firmy z zróżnicowanej branży, o silnej pozycji rynkowej. Już dziś otrzymujemy pierwsze sygnały zainteresowania od przedsiębiorców, co nas bardzo cieszy – mówi Ewelina Rycerska.
Za praktyki studenci otrzymają stypendium, będzie to ponad 2 tys. zł miesięcznie. Wynagrodzenie trafi także do opiekunów praktyk, uczelnianych oraz wyłonionych w zakładzie pracy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę