Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Modowa przygoda - film

Główne zdjęcie
Panie Agnieszka i Malwina - uczestniczki Modowej Przygody

W dniach 18-19 listopada odbyły się w Galerii Bursztynowej sesje zdjęciowe, w których uczestniczyli amatorzy wybrani w drodze castingu. Do zdjęć przygotowywali naszych modeli Stylistka Agata Bałdyga i fotograf Adam Wołosz a film nakręcił Sebastian Piasek. Zobacz jak zmieniali się nasi uczestnicy modowej przygody.

Na początku przyszłego tygodnia zamieścimy zdjęcia a internauci wybiorą najlepszą stylizację. Do modowej przygody zgłosiły się osoby z całej Polski. Na początku przyszłego roku Galeria Bursztynowa planuje kolejną metamorfozę w ramach akcji Odkryj Siebie Na Nowo.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę