Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Rusza remont drogi przez Stare Kupiski

Główne zdjęcie
Droga wojewódzka nr 645 - przejazd przez Stare Kupiski

Niemalże do samego Bożego Narodzenia będą trwały prace przy modernizacji odcinaka drogi wojewódzkiej nr 645 przez Stare Kupiski. We wtorek Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku podpisał umowę z firmą PBK z Łomży na remont nieco ponad 600 metrów drogi. W związku z pracami kierowcy jeżdżący z Łomży w kierunku Nowogrodu mogą spodziewać się utrudnień - zwężenia jezdni i ruchu wahadłowego.

Prace remontowe będą dotyczyły fragmentu jezdni od skrzyżowania z ul. Jednaczewską, wraz z tym skrzyżowaniem, i około 600 metrów w kierunku Łomży. Będzie wzmocnione podłoże i  wymieniona zniszczona nawierzchnia drogi, oraz wymienione krawężniki po prawej stronie jezdni. Wartość prac wyceniono na blisko pół miliona złotych i zgodnie z podpisaną umową pomiędzy PZDW a PBK mają się zakończyć się do 22 grudnia.

Tegoroczne prace na drodze przez Stare Kupiski będą dotyczyły około połowy długości jezdni przez tę miejscowość. Zgodnie z informacjami drogowców pozostała część drogi ma być remontowana w przyszłym roku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę