Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobab.pl

Uwaga na oszustów

O ostrożność policjanci apelują przede wszystkim do ludzi straszych. Ostatnio ofiarą oszustwa padł 82- letni mieszkaniec Łomży. Nieuczciwy mężczyzna podający się za urzędnika zaproponował mu podwyższenie emerytury, uzależniając to od okazania wszystkich posiadanych przez niego pieniędzy i kosztowności. Starszy mężczyzna wyjął około 1100 złotych.

Oszust przeliczył banknoty i już ich nie zwrócił. Wyszedł i więcej się nie pojawił. Teraz poszukuje go łomżyńska policja.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę