Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Laury dla „Carmen Fidei”

Główne zdjęcie
Męski Zespół Wokalny Chóru „Carmen Fidei” z parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży

Męski Zespół Wokalny Chóru „Carmen Fidei” z parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży wyśpiewał trzecie miejsce podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Chórów im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim. Do kolejnego sukcesu na ogólnopolskim forum wokalnym poprowadził go dyrygent i organista Michał Rajewski.

Michał Rajewski (po prawej) odbiera nagrodę
Michał Rajewski (po prawej) odbiera nagrodę

- Chór „Carmen Fidei” istnieje dopiero od kwietnia 2016 roku! To najlepszy dowód na to, że piękne owoce przynoszą talent i ciężka praca tylko razem wzięte; że wspólne śpiewanie na chwałę Bożą to szczególna radość, forma modlitwy i ewangelizacji – cieszy się Michał Rajewski twórca parafialnego chóru.
Imprezą towarzyszącą konkursowi w Aleksandrowie Kujawskim była I Ogólnopolska Sesja Naukowa „Sacrum w muzyce chóralnej”, którą, pod honorowym patronatem biskupa włocławskiego Wiesława Meringa, zorganizowano w pobliskim Ciechocinku. Michał Rajewski przedstawił tam referat pt. „Popularyzacja muzyki sakralnej poprzez organizację konkursów chóralnych”.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę