Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu Sikorskiego i Zawadzkiej

Skoda octavia i vw golf zderzyły się na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z Zawadzką w okolicy Galerii Veneda. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policja podaje, że jedna osoba - kobieta kierująca skodą - została zabrana do szpitala. Ruch w miejscu wypadku jest częściowo zablokowany.

Z pierwszych informacji wynika, że skoda jechała ulicą Sikorskiego od strony dworca Alei Legionów, a golf zjeżdżał z góry ulicą Zawadzką od strony Urzędu Wojewódzkiego.  
Szczegółowe okoliczności wypadku są ustalane przez policjantów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę