Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Krzysztof Jurgiel nadal będzie rządził podlaskim PiS-em

Główne zdjęcie
Krzysztof Jurgiel i Jarosław Kaczyński (fot. archiwum)

Niespodzianki nie było. Krzysztof Jurgiel nadal będzie rządził podlaskim PiS-em. Według procedury obowiązującej we wszystkich regionach kandydata wskazał Jarosław Kaczyński. W Podlaskiem był to minister rolnictwa.

Warunkiem wyboru było poparcie większości delegatów podczas obrad w Białymstoku. I tak się stało. Na Krzysztofa Jurgiela zagłosowało 337 osób, przeciw było 130, a 13 wstrzymało się od głosu. 6 głosów było nieważnych. (ew/mak, wsz)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę