Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pieniądze dla mikroprzedsiębiorstw

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego wznowił nabór wniosków na unijne dofinansowanie ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (ZPORR) dla mikroprzedsiębiorstw. Nabór miał być przeprowadzony w maju, ale został wstrzymany, m.in. właśnie z powodu braku wzoru umów. Pierwszy wzór umowy anulowano, bo było w nim wiele błędów. W podlaskim dla mikroprzedsiębiorstw na lata 2004-2006 jest prawie 3 mln euro. Do tej pory – po dwóch turach naboru marszałek rozdysponował dopiero mniej niż połowę tej kwoty.

Z dotacji dla mikroprzedsiębiorstw mogą korzystać firmy zatrudniające poniżej 10 osób i działające na rynku nie dłużej niż 3 lata od daty złożenia wniosku do ZPORR. Przedsiębiorca może w ramach tego programu dostać dofinansowanie do 50 tys. euro w przypadku przedsięwzięć inwestycyjnych. Wkład własny to minimum 35% inwestycji. Za te pieniądze można rozbudować przedsiębiorstwo, rozszerzyć zakres jego działalności, zmienić produkowany wyrób lub usługę, a nawet unowocześnić wyposażenie w tym w\o nowy sprzęt komputerow.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę