wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Zapisz się już dziś na zakupy ze stylistką w Galerii Bursztynowej!

Nie masz pomysłu na siebie, a chcesz wyglądać modnie podczas nadchodzącego zimowego sezonu? Właśnie ruszyła kolejna edycja akcji modowej pn. „Zakupy ze stylistką” w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce!

Agata Bałdyga
Agata Bałdyga

Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na BEZPŁATNE PORADY I ZAKUPY ZE STYLISTKĄ AGATĄ BAŁDYGĄ!

Wybierzemy aż 8 osób! W akcji mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni, a także młodzież i dzieci pod opieką dorosłych. Pamiętajcie, usługa stylistki, czyli udzielenie porad podczas robienia zakupów z uczestnikiem jest bezpłatna, dlatego warto skorzystać z takiej okazji!

Spotkanie ze stylistką trwa do około dwóch godzin. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni w Galerii Bursztynowej, podczas którego omówione zostaną potrzeby i oczekiwania uczestnika oraz predyspozycje finansowe.

Drugi etap to analiza kolorystyczna, omówienie sylwetki, jej wad i zalet oraz omówienie fasonów odpowiednich do danej figury.

Trzeci etap spotkania obejmuje wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dobrane do typu urody oraz sylwetki. Koszty zakupów ponosi w całości uczestnik. Dokonanie zakupów w czasie spotkania nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam decyduje, w którym momencie ich dokona.

Termin spotkania z uczestnikami akcji to 27 i 28 listopada. Jest to ostatnia edycja organizowana w tym roku.

Zgłoszenia można nadsyłać do 23 listopada. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://galeriabursztynowa.com.pl/1185-zapisz-si-na-bezpatne-porady-i-zakupy-ze-stylistk.html


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0