Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na budowanej ekspresówce pod Zambrowem

Kierowca ciężarówki, wykorzystywanej przy budowie drogi ekspresowej S8, w okolicach Rutek pod Zambrowem uderzył w stojącą na poboczu drogi osobówkę, która wpadła na przechodzącego obok mężczyznę. Niestety pieszy zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki odjechał. Gdy został zatrzymany przez policję był w stanie upojenia alkoholowego.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek po południu, w rejonie prac budowlanych przy trasie S8, na wyłączonym z ruchu pasie drogi. Jak podaje portal zambrow.org, kierowca ciężarowej wywrotki volvo, poruszając się od strony Zambrowa w kierunku miejscowości Rutki, uderzył w zaparkowanego po prawej stronie osobowego volkswagena passata. W wyniku tego zderzenia osobówka wpadła wprost na przechodzącego obok 63-letniego mężczyznę. Niestety, w wyniku doznanych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Dalej portal podaje, że kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia i zostawił samochód w bazie, po czym udał się do domu. Gdy tam zatrzymali go policjanci 64-latek był w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do szpitala w celu pobrania krwi do badania.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę