wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na budowanej ekspresówce pod Zambrowem

Kierowca ciężarówki, wykorzystywanej przy budowie drogi ekspresowej S8, w okolicach Rutek pod Zambrowem uderzył w stojącą na poboczu drogi osobówkę, która wpadła na przechodzącego obok mężczyznę. Niestety pieszy zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki odjechał. Gdy został zatrzymany przez policję był w stanie upojenia alkoholowego.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek po południu, w rejonie prac budowlanych przy trasie S8, na wyłączonym z ruchu pasie drogi. Jak podaje portal zambrow.org, kierowca ciężarowej wywrotki volvo, poruszając się od strony Zambrowa w kierunku miejscowości Rutki, uderzył w zaparkowanego po prawej stronie osobowego volkswagena passata. W wyniku tego zderzenia osobówka wpadła wprost na przechodzącego obok 63-letniego mężczyznę. Niestety, w wyniku doznanych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Dalej portal podaje, że kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia i zostawił samochód w bazie, po czym udał się do domu. Gdy tam zatrzymali go policjanci 64-latek był w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do szpitala w celu pobrania krwi do badania.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0