Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Dachowanie na drodze z Jedwabnego

Kierowca osobowego rovera prawdopodobnie nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze i na lekkim zakręcie zjechał z jezdni doprowadzając do dachowania samochodu. Do zdarzenia doszło około godz. 11. w okolicach miejscowości Kowanty na drodze z Łomży do Jedwabnego.

Z pierwszy informacji wynika, że kierowca rovera, który jechał od strony Jedwabnego w kierunku Łomży, w zdarzeniu nie odniósł większych obrażeń. Niemniej na miejsce przyjechała karetka pogotowia, dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze straży pożarnej i policja.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę