Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na rondzie Kościuszki

Są utrudnienia w ruchu na rondzie Kościuszki w Łomży. Na wlocie z ul. Rządową zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pracują policjanci starając się udrożnić ruch samochodów, które korkują nie tylko rondo, ale także wszystkie wjazdy.

W zderzeniu, do którego doszło ok. 14.30, uczestniczyły volkswagen polo i citroen nemo. Polo jechało rondem i usiłowało zjechać w ul. Zjazd, a citroen, który wyjechał z ul. Rządowej uderzył w bok volkswagena. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w wyniku zderzenia samochodów ucierpiała jedna osoba, która została zabrana do szpitala.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę