Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejne matury unieważnione

Niemal 40 tegorocznych maturzystów będzie miało powtórkę w matury w styczniu. Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży unieważniła kolejne matury. Tym razem podstawą decyzji było stwierdzenie w sprawdzanych pracach maturalnych niesamodzielności. Dyrektor Helena Sutyniec unieważniła 24 matury z historii, 11 z matematyki oraz po dwie z biologii i języka angielskiego. Autorzy wszystkich tych prac - póki co nie zostali ujawnieni - maturalny egzamin będą mieć dopiero 6 stycznia 2006 roku.

Przed kilkoma dniami dyrektor OKE unieważniła wyniki matur – z historii w II LO w Łomży i z matematyki w szkole z litewskim językiem nauczania w Puńsku. Uczniowie tych szkół egzamin powtórzą jednak już w przyszłym tygodniu. Tu bowiem zdaniem OKE to nie uczniowie są odpowiedzialni za stwierdzone przy egzaminach nieprawidłowości. W II LO w Łomży ławki były za blisko siebie ustawione..., a w Puńsku były błędy w tłumaczeniu na litewski maturalnych zadań.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę