Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga ślisko

Maciej Maciejewski, dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed oblodzeniami jakie nocą mogą występować na drogach, ulicach i chodnikach w regionie. Temperatura powietrza ma spaść od -1°C do -3°C, a przy gruncie do -4°C.

Po całodziennych opadach śniegu i deszczu ze śniegiem w nocy synoptycy przewidują zachmurzenie duże i okresowe opady śniegu. Miejscami silne zamglenia. Wiatr słaby, początkowo z kierunków wschodnich, później skręcający na kierunki północne.
W czwartek zachmurzenie przeważnie duże, miejscami słabe opady śniegu, a temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. 
Kolejna noc jeszcze zimniejsza niż ta. Temperatura może spaść do -5°C. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę