Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Łebkowski w zarządzie PZZ

Główne zdjęcie
Karol Łebkowski

Karol Łebkowski z Łomży został wybrany do zarządu Polskiego Związku Zapaśniczego na kadencję 2016 -2020. To jedyny Polak, który sędziował walki zapaśników na Igrzyskach Olimpijskich w Brazylii.

Wybory nowych władz Polskiego Związku Zapaśniczego odbyły się podczas Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenia Delegatów PZZ w Warszawie. Prezesem związku został Grzegorz Brudziński, a do zarządu weszło 11 osób w tym także Karol Łebkowski z Łomży. 

Karol Łebkowski urodził się w 1965 r. w Łomży. Zapasy zaczął uprawiać w 1978, a największymi osiągnięciami zawodniczymi było zajęcie 2. miejsca w międzynarodowym turnieju im. Władysława Bajorka w 1981, w wyniku czego dostał powołanie do zapaśniczej kadry Polski, i 4. miejsce w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży w 1982. 
Od 1991 roku Łebkowski zajmuje się sędziowaniem zapasów zdobywając kolejne kategorie aż do tej najwyższej olimpijskiej. Podczas ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Brazylii był jedynym Polakiem w gronie 50 sędziów sędziujących zmagania zapaśników. Karol Łebkowski przez osiem dni sędziował ponad 30 walk włącznie z najważniejszymi finałami o złote medale. 

Karol Łebkowski od lat jest też działaczem Polskiego Związku Zapaśniczego – był m.in. przewodniczący kolegium sędziów PZZ, a teraz został wybrany w skład zarządu Związku, który. powstały w roku 1957 roku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę