niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Bricomarche otworzy się za trzy tygodnie

Sklepy tej sieci reklamują się hasłem „tanie rozwiązanie do ogrodu i mieszkania”. Pod koniec października zakończyła się budowę pawilonu handlowego marketu Bricomarche wraz z niezbędna infrastrukturą w Łomży przy ul. Piłsudskiego. Teraz trwa dostarczanie towarów do sklepu, w których sprzedaż oficjalnie ma ruszyć – według naszych informacji – 30 listopada.

Wizualizacja Parku Handlowego Łomża. Budynek w głębi będzie zajęty przez Bricomarche.
Wizualizacja Parku Handlowego Łomża. Budynek w głębi będzie zajęty przez Bricomarche.

Bricomarché należy do Grupy Muszkieterów. To supermarket z kategorii dom i ogród, w którego  ofercie znajduje się od 15 tysięcy do 25 tysięcy produktów z działów: majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród. 

Park Handlowy Łomża
Market Bricomarche dopełnia budowany od kilku na działce przy Alei Piłsudskiego 121 Park Handlowy Łomża. Pierwszy obiekt powstał w 2013 roku i znajduje się w nim Biedronka i sklep duńskiej sieci JYSK. Wiosną tego roku po przeciwległej stronie obszernego parkingu oddano drugi budynek kompleksu w którym znajdują się m.in Neonet i Pepco, oraz drogeria z apteką. Międzyczasie na środku placu powstała bezdotykowa myjnia samochodowa, a teraz wewnątrz placu, w południowej części działki, zakończono budowę trzeciego największego pawilonu handlowego sieci Bricomarche. Budowa ruszyła w czerwcu, a zakończyła się 24 października. Powstał budynek o powierzchni ponad 2 tys. m2 wraz z „ogrodem” o powierzchni około 1,5 tys. m2., oraz m.in. parkingi. 
Na frontowej ścianie budynku jest już zawieszony logotyp Bricomarche. Według naszych informacji sklep ma być oficjalnie otwierany 30 listopada.  
W tym roku sieć sklepów Bricomarche obchodzi w Polsce 16. urodziny. 26 października został otwarty 132 supermarket tej sieci w Rypinie. Ten łomżyński będzie zatem 133 w Polsce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0