Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Miał i udzielał narkotyków

Policjanci zatrzymali 25-latka z Łomży, przy którym znaleźli 2 torebki foliowe z suszem roślinnym, który jak się okazało był marihuaną. Kolejne 6 torebek z identyczną zawartością funkcjonariusze znaleźli w domu mężczyzny. W sumie było to ponad 6 gramów narkotyków.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w piątek policjanci, podczas interwencji w klatce schodowej budynku wielorodzinnego na jednym z łomżyńskich osiedli, usłyszeli podejrzane odgłosy dobiegające z piwnicy tego bloku. Sprawdzając co się tam dzieje, funkcjonariusze zauważyli dwóch młodych mężczyzn, z których jeden próbował ukryć się za ścianą, a drugi na pytania funkcjonariuszy odpowiedział, że sprawdza kłódkę w piwnicy swojego kolegi. W trakcie sprawdzenia przez funkcjonariuszy, czy nie ma uszkodzeń w zamknięciach piwnic, mundurowi zauważyli 2 torebki z zawartością suszu roślinnego leżące obok jednego z mężczyzn. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Okazało się, że narkotyki należały do 25-letniego mieszkańca Łomży. Dodatkowo, w miejscu zamieszania mężczyzny, w podstawce laptopa, mundurowi znaleźli kolejne 6 torebek z taką samą zawartością. Podejrzany o posiadanie ponad 6 gramów środków odurzających mężczyzna usłyszał zarzut. Dodatkowo, przed sądem odpowiadał będzie też za udzielenie tych środków swojemu o rok młodszemu koledze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę