środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Doceniona nauczycielka od przedsiębiorczości

Narodowy Bank Polski w Warszawie po raz jedenasty nagradzał nauczycieli, za aktywny udział w realizacji projektów edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości. Wśród nagrodzonych najlepszych nauczycieli przedsiębiorczości w kraju znalazła się także Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łomży im. Jana Pawła II.

Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska Najlepszym Nauczycielem Przedsiębiorczości 2016  w województwie podlaskim
Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska Najlepszym Nauczycielem Przedsiębiorczości 2016 w województwie podlaskim
Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska z PG nr 2 w Łomży, prof. Adam Glapiński prezes NBP i Tomek Dąbrowski członek SKP nr 297 w Łomży przy PG nr 2.
Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska z PG nr 2 w Łomży, prof. Adam Glapiński prezes NBP i Tomek Dąbrowski członek SKP nr 297 w Łomży przy PG nr 2.

Nagrody najlepszym nauczycielom przedsiębiorczości podczas specjalnej gali w Narodowym Banku Polskim w Warszawie wręczał  prezes NBP prof. Adam Glapiński. Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska z PG nr 2 w Łomży, opiekun Szkolnego Koła Przedsiębiorczości została uznana Najlepszym Nauczycielem Przedsiębiorczości 2016  w województwie podlaskim i znalazła się wśród 16 najlepszych nauczycieli Polski, w kategorii gimnazja.  
- Wysiłek włożony w realizację przedsiębiorczych inspiracji i udział uczniów w siedmiu konkursach między innymi: na projekt własny, pracę pisemną „Gdyby to zależało ode mnie”, krzyżówkę, komiks ekonomiczny, udział w grze internetowej oraz realizacja projektu młodzi przedsiębiorczy, pozwolił nam  zaistnieć na Gali Impuls wśród najlepszych – cieszy się nagrodzona Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska podkreślając, że już po raz  trzeci, otrzymuje nagrodę fundowaną przez NBP dla najbardziej przedsiębiorczych pedagogów. - Nie każdy musi być przedsiębiorcą, ale każdy może być przedsiębiorczy – dodaje nauczycielka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0