Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Doceniona nauczycielka od przedsiębiorczości

Główne zdjęcie
Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska Najlepszym Nauczycielem Przedsiębiorczości 2016 w województwie podlaskim

Narodowy Bank Polski w Warszawie po raz jedenasty nagradzał nauczycieli, za aktywny udział w realizacji projektów edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości. Wśród nagrodzonych najlepszych nauczycieli przedsiębiorczości w kraju znalazła się także Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łomży im. Jana Pawła II.

Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska z PG nr 2 w Łomży, prof. Adam Glapiński prezes NBP i Tomek Dąbrowski członek SKP nr 297 w Łomży przy PG nr 2.
Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska z PG nr 2 w Łomży, prof. Adam Glapiński prezes NBP i Tomek Dąbrowski członek SKP nr 297 w Łomży przy PG nr 2.

Nagrody najlepszym nauczycielom przedsiębiorczości podczas specjalnej gali w Narodowym Banku Polskim w Warszawie wręczał  prezes NBP prof. Adam Glapiński. Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska z PG nr 2 w Łomży, opiekun Szkolnego Koła Przedsiębiorczości została uznana Najlepszym Nauczycielem Przedsiębiorczości 2016  w województwie podlaskim i znalazła się wśród 16 najlepszych nauczycieli Polski, w kategorii gimnazja.  
- Wysiłek włożony w realizację przedsiębiorczych inspiracji i udział uczniów w siedmiu konkursach między innymi: na projekt własny, pracę pisemną „Gdyby to zależało ode mnie”, krzyżówkę, komiks ekonomiczny, udział w grze internetowej oraz realizacja projektu młodzi przedsiębiorczy, pozwolił nam  zaistnieć na Gali Impuls wśród najlepszych – cieszy się nagrodzona Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska podkreślając, że już po raz  trzeci, otrzymuje nagrodę fundowaną przez NBP dla najbardziej przedsiębiorczych pedagogów. - Nie każdy musi być przedsiębiorcą, ale każdy może być przedsiębiorczy – dodaje nauczycielka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę