Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Dachowanie laguny pod Stryjakami

Dwie osoby zostały ranne w wyniku dachowania samochodu marki renault laguna. Do wypadku doszło w sobotę wieczorem w okolicach wsi Stryjaki w połowie drogi pomiędzy Jedwabnem a Przytułami.

Zgłoszenie o wypadku samochodu ratownicy otrzymali około 17.50. Nim pierwsze jednostki dotarły na miejsce zdarzenia dwie podróżujące laguną osoby zdołały samodzielnie opuścić zniszczony samochód. Przybyli na miejsce lekarze pogotowia zadecydowali o przewiezieniu ich do szpitala w Łomży. 
Okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę