Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Czy jest coś za darmo na tym świecie?

Główne zdjęcie
Efekty stosowania kuracji kolagenowej przez 4 tygodnie

Od około tygodnia na mieście pojawiły się ulotki pod tytułem “DARMOWE ZABIEGI KOLAGENOWE” ale czy na pewno? Poszliśmy z redakcji sprawdzić to osobiście. Udaliśmy się pod wskazany adres ul. 3 Maja 9, I piętro nad biurem rachunkowym. Do dyspozycji jest duży parking. Aby uczestniczyć w zabiegu należy się wcześniej umówić telefonicznie dzwoniąc pod numer 727 929 806 do organizatorki Pani Joanny Sitarz, aby zarezerwować wolny termin.

Balsam do ciała firmy SOUVRE
Balsam do ciała firmy SOUVRE
Lokal, w którym organizowane są pokazy i zabiegi kolagenowe
Lokal, w którym organizowane są pokazy i zabiegi kolagenowe
Prezent
Prezent
Uczestnicy pokazu i zabiegu kolagenowego
Uczestnicy pokazu i zabiegu kolagenowego

Wnętrze robi wrażenie - trzeba przyznać. Atmosfera jest domowa i luźna. Pani Joanna nas miło przywitała i zaproponowała kawę. Czekamy jeszcze na innych uczestników. Na ekranie wyświetlony jest klip firmy SOUVRE, czyli marka kosmetyków kolagenowych, których do zabiegu używa Pani Joanna. Na meblach są porozstawiane produkty, wyraźna ekspozycja. Produkty faktycznie wyjątkowo się prezentują. Widzimy też tablicę. Ale to w końcu będzie zabieg czy sprzedaż produktów?
W końcu zaczynamy. Pani Joanna rozpoczęła od tego, że zabieg oczywiście będzie przeprowadzony, jednak najpierw opowie o produktach firmy SOUVRE. Bardzo ciekawych rzeczy się dowiedzieliśmy. Kolagen jest naturalnym składnikiem skóry, kości, który jest wytwarzany przez nasze ciało do ok 20-25 roku życia, następnie produkcja kolagenu spada i wtedy zaczyna się proces starzenia. Więcej o kolagenie można się dowiedzieć podając swój adres e-mail na stronie Pani Joanny.

Kosmetyki kolagenowe mają podwójne zadanie. Z jednej strony mają uzupełnić kolagen naszej skóry, ale z drugiej strony mają pobudzić również organizm do produkcji naszego własnego kolagenu.

Osiągnięte efekty zabiegów kolagenowych klientów SOUVRE zobaczyliśmy na ekranie.

Rzeczywiście imponujące. Okazuje się, że w ofercie są także suplementy. Np. witamina C pozyskana wyłącznie z naturalnych składników takich jak: ekstrakt z owocu dzikiej róży, z owocu aceroli, z jagody goji, z balsamki ogórkowatej. Nawet kapsułka wykonana z żelatyny rybiej.

Dowiedzieliśmy się także, że kolagen zaprzestaje być produkowany przez nasz organizm, gdy ma niedobory witaminy C. Dlatego bardzo wskazane jest zażywać wraz ze stosowaniem kosmetyków właśnie witaminą C. Jest także suplement na stawy zawierający kolagen oraz kapsułka o nazwie “Piękna skóra”, której dobroczynne składniki wpływają na cały organizm.

Okazało się też, że Firma SOUVRE posiada w swojej ofercie jeszcze produkty chemii gospodarczej. To było dość zaskakujące. Pani Joanna pokazała produkty, których sama używa. Z resztą cała ekspozycja jest zrobiona z prywatnych produktów Pani Joanny. Nie są to żadne testery, czy próbki.

Gdy już dowiedzieliśmy się o ofercie firmy, zaczęły się zabiegi. Każda osoba, która uczestniczyła w pokazie mogła wykonać zabieg. Czyli jednak to prawda :)

Wszyscy po zabiegu popijaliśmy kawę i zgodnie stwierdziliśmy, że kosmetyki są na prawdę rewelacyjne. Wspaniała była ta świadomość tego, że są to całkowicie naturalne składniki, bez żadnej chemii.

Potem zobaczyliśmy jak można kupić te produkty sklepie internetowym firmy. Warto przyjść do Pani Joanny, gdyż wtedy dostajemy dodatkowo jeszcze GRATIS próbki. No na prawdę zaskakujące. Na ulotce było napisane: „DARMOWE ZABIEGI KOLAGENOWE”, a tymczasem darmowy był nie tylko zabieg, ale kawa i próbki produktów, dla każdej osoby, która postanowiła zarejestrować się w sklepie u Pani Joanny. Rejestracja jest bezpłatna. Pani Joanna oprócz tego, że jest po prostu klientem firmy SOUVRE, to jest także ambasadorem tej marki, dlatego zorganizowała te darmowe zabiegi, organizuje zamówienia tak, aby nie płacić za przesyłkę, można też kupić produkty na miejscu.

Zbliża się okres świąteczny. Niedługo Andrzejki, potem Mikołaj, Gwiazdka, Nowy Rok. Gorący okres. Warto pomyśleć o prezentach dla bliskich. Zdecydowanie te produkty nadają się na wspaniały prezent. Są w ofercie całe Kuracje Kolagenowe dedykowane np. na cellulit, odmłodzenie okolic oczu, zdrowe włosy i paznokcie i inne. Kuracje starczają na kilkadziesiąt zabiegów. Można uzyskać rabat na te produkty nawet 99%.

Zadzwoń tel. 727 929 806

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę