Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącenie przy Mechaniaku

Młody chłopak został potrącony prawdopodobnie na przejściu dla pieszych na ul. Przykoszarowej. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Na razie nie wiadomo jakich doznał obrażeń.

Do wypadku doszło przed godz. 9.  w okolicach Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży. Chłopaka przechodzącego przez jezdnię potrąciło audi, kierowane przez młodą kobietę. Policjanci na miejscu szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę