Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Litwini zaszaleli w Łomży

Jeden jechał pod wpływem alkoholu, drugi po pijaku wybił szybę w drzwiach jednej z firm. Policjanci z Łomży informują o zatrzymaniu w związku z popełnionymi przestępstwami w ciągu dwóch dni dwóch Litwinów. Jak się okazuje obaj do Łomży dojechali jednym autem.

Policyjna historia z pijanymi Litwinami zaczęła się w poniedziałek po południu. Dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał wówczas zgłoszenie o dziwnie zachowującym się na drodze kierowcy renault. Gdy wysłany na miejsce patrol zatrzymał do kontroli opisaną lagunę okazało się, że samochodem kierował 33-letni Litwin, który miał  ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jak wytrzeźwiał usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Pasażerem tego auta był 29 Litwin, który jak się okazało został w mieście na dłużej. Ponownie policjanci się zainteresowali się nim następnego dnia. Jak się okazało wybił szybę w drzwiach wejściowych do jednej z łomżyńskich firm. Gdy zatrzymywali go policjanci alkomat pokazał, że ma w sobie blisko 3 promile alkoholu. Jak już wytrzeźwienie także i on usłyszy zarzuty, a później postępowaniem obu ma zająć się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę