Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„To z Piątnicy. To naturalne!” ze srebrną statuetką Effie Awards

Kampania reklamowa zrealizowana dla OSM Piątnica „To z Piątnicy. To naturalne!” została doceniona przez znawców reklamy. Twórcy kampanii zdobyli srebrną statuetkę w polskiej edycji konkursu Effie Awards.

Spoty reklamowe „To z Piątnicy. To naturalne!”, promowały Mleko Wiejskie, Jogurty Piątuś oraz Jogurty typu greckiego  z OSM Piątnica.  Celem kampanii było wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki poprzez podkreślenie przywiązania do naturalności i wysokiej jakości produktów. O oprawę graficzną wyróżnionej kampanii zadbała agencja Walk, natomiast za zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Starcom. I to oni zostali uhonorowani w polskiej edycji docenianego na całym świecie konkursu Effie Awards.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę