Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Stefy czerwona i niebieska coraz bliżej

Główne zdjęcie
Zasięg obszarów objętych restrykcjami w związku z ASF (mapa z 31 października 2016 r.)

Główny Inspektorat Weterynarii opublikował nową mapę obrazującą sytuację epizootyczną odnośnie ASF w Polsce oraz aktualny zasięg obszarów objętych restrykcjami. W stosunku do poprzedniej jej wersji znacząco poszerzono obszary czerwone (objęte ograniczeniami) i niebieskie (zagrożenia). W pierwszej z nich znalazły się m.in. gminy Zawady i Tykocin, w drugiej cały powiat grajewski.

Poszerzenie obszarów czerwonego i niebieskiego na zachód ma najprawdopodobniej związek ze znalezieniem w ostatnich tygodniach kilku padłych na ASF dzików na terenie powiatu monieckiego. To oznacza, że chore zwierzęta przemieszczają się w głąb Polski z terenów przygranicznych z Białorusią, gdzie wcześniej notowano takie przypadki.

cz
pon, 31 października 2016 11:11
Data ostatniej edycji: pon, 31 października 2016 11:45:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę