Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Zapaśnik na medal

Główne zdjęcie
Paweł Chmielewski brązowy medalista Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach styl wolny w kategorii do 100 kilogramów

Paweł Chmielewski, zawodnik UKS Herkules Łomża, zdobył brązowy medal Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach styl wolny w kategorii do 100 kilogramów. Uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży, jest podopiecznym Karola Łebkowskiego.

Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach styl wolny rozgrywane były w weekend w Komornikach. W zawodach uczestniczyło 181 zawodników z 50 klubów z całej Polski.

W tym samym czasie w Olsztynie rozgrywane były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w sumo. Wystartowało w nich kilkoro podopiecznych Andrzeja Lutrzykowskiego i Marcina Łebkowskiego także z UKS Herkules Łomża. Najlepiej wypadli Natalia Bukowska i Krystian Sobiewski ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży, którzy w swoich kategoriach zajęli drugie miejsca. Na podium – na trzecich miejscach znaleźli się także ich szkolne koleżanki Olivia Malinowska i Oliwia Puławska, oraz Aleksandra Wiktorzak i Klaudia Brzesiak z Publicznego Gimnazjum nr 1.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę