Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zapaliło się...

Przez ponad dwie godziny w nocy strażacy gasili pożar domku letniskowego w Burzynie. Ogień w drewnianym niezamieszkałym domu zauważano po godzinie 22. Gdy na miejsce dotarły pierwsze jednostki strażaków płomienie ognia obejmowały pół budynku i ta część spaliła się doszczętnie.

W akcji gaśniczej brało  udział 20 strażaków z zawodowej jednostki w Łomży oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru – ustalić mają to policjanci. W chwili pożaru w domku nie było ludzi.

Tymczasem do rana tra gaszenie płonących bel słomy w Janczewie. Pożar objął stertę około 50 bel. Na miejscu pracują trzy jednostki straży pożarnej – zawodowej i ochotniczej. Także w tym wypadku policjanci mają ustalić jak dodaszło po pożaru.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 31 października 2016 09:14
Data ostatniej edycji: pon, 31 października 2016 09:37:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę