Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Łoś wybiegł przed samochód

W niedzielę późnym wieczorem doszło do wypadku samochodu z łosiem. Zwierze wbiegło przed mercedesa jadącego z Łomży drogą w kierunku Zambrowa. Do wypadku doszło ok. 2 km za Podgórzem. Na miejscu zginął łoś.

Wypadek wydarzył się ok. 21. Jadący od Łomży w kierunku Zambrowa kierowca mercedesa wyjechał zza górki gdy przed samochód wbiegł łoś. Kierowca nie miał szans na wyhamowanie i uderzył w zwierze, które zginęło na miejscu. Mercedesem jechał tylko kierowca – jemu szczęśliwie nic się nie stało.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 31 października 2016 08:00
Data ostatniej edycji: pon, 31 października 2016 09:11:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę