Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Krajewski prezesem PSL. Wygrał 2 głosami

Główne zdjęcie
Stefan Krajewski, nowy prezes PSL w województwie podlaskim (fot. UMWP w Białymstoku)

Stefan Krajewski (35 lat) z Krajewa Białego pod Zambrowem został nowym prezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie podlaskim. W sobotnich wyborach dwoma głosami pokonał dotychczasowego prezesa –Mieczysława Baszkę.

Stefan Krajewski to "nasz" radny sejmiku wojewódzkiego wybrany z okręg zachodniego obejmującego Łomżę, Kolno, Grajewo i Zambrów, oraz członek zarządu województwa podlaskiego. Wcześniej przez prawie 5 lat był dyrektorem Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. 
W trakcie Wojewódzkiego Zjazdu  PSL w Białymstoku Krajewski został zgłoszony jako kontrkandydat dla dotychczasowego prezesa – posła Mieczysława Baszki. Jak się okazało wybory wygrał Krajewski, który zdobył 86 głosów poparcia, a na Baszkę zagłosowało 84 działaczy PSL.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę