poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza do udziału w Modowej Przygodzie

Weź udział w castingu i zostań modelem lub modelką Galerii Bursztynowej. Czeka na Ciebie wspaniała Modowa Przygoda! Profesjonaliści zadbają o Twoje włosy, makijaż, a także ubiór. Twoja przemiana zostanie uwieczniona podczas sesji zdjęciowej.

Marzysz stanąć przed obiektywem jak prawdziwy model lub modelka, chciałbyś/ałabyś włożyć na siebie zestaw ubrań przygotowany przez profesjonalną stylistkę? Weź udział w castingu Galerii Bursztynowej, czeka na Ciebie wspaniała Modowa Przygoda! Profesjonaliści zadbają o Twoje włosy, makijaż, a także ubiór. Twoją przemianę uwiecznimy podczas sesji zdjęciowej.

To nie koniec atrakcji. Na najlepsze zdjęcie z sesji zagłosują internauci. Model lub modelka, która otrzyma najwięcej głosów wygra 500 zł na zakupy pod okiem Agaty Bałdygi, właścicielki marki Doradca Stylu! Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy upominki od perfumerii Douglas.

Już teraz spełnij swoje marzenie i wyślij zgłoszenie! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dziesięć osób - 8 osób dorosłych - po dwie osoby w kategoriach wiekowych: 18-25, 26-35, 36-45 i 45+ oraz dwoje dzieci w wieku od 4 do 14 lat.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://galeriabursztynowa.com.pl/. Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada!

Głównym partnerem akcji jest perfumeria Douglas.

 

 

JJS
so, 29 października 2016 10:38
Data ostatniej edycji: so, 29 października 2016 10:43:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0