Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza do udziału w Modowej Przygodzie

Weź udział w castingu i zostań modelem lub modelką Galerii Bursztynowej. Czeka na Ciebie wspaniała Modowa Przygoda! Profesjonaliści zadbają o Twoje włosy, makijaż, a także ubiór. Twoja przemiana zostanie uwieczniona podczas sesji zdjęciowej.

Marzysz stanąć przed obiektywem jak prawdziwy model lub modelka, chciałbyś/ałabyś włożyć na siebie zestaw ubrań przygotowany przez profesjonalną stylistkę? Weź udział w castingu Galerii Bursztynowej, czeka na Ciebie wspaniała Modowa Przygoda! Profesjonaliści zadbają o Twoje włosy, makijaż, a także ubiór. Twoją przemianę uwiecznimy podczas sesji zdjęciowej.

To nie koniec atrakcji. Na najlepsze zdjęcie z sesji zagłosują internauci. Model lub modelka, która otrzyma najwięcej głosów wygra 500 zł na zakupy pod okiem Agaty Bałdygi, właścicielki marki Doradca Stylu! Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy upominki od perfumerii Douglas.

Już teraz spełnij swoje marzenie i wyślij zgłoszenie! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dziesięć osób - 8 osób dorosłych - po dwie osoby w kategoriach wiekowych: 18-25, 26-35, 36-45 i 45+ oraz dwoje dzieci w wieku od 4 do 14 lat.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://galeriabursztynowa.com.pl/. Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada!

Głównym partnerem akcji jest perfumeria Douglas.

 

 

210204100642.gif
JJS
so, 29 października 2016 10:38
Data ostatniej edycji: so, 29 października 2016 10:43:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę