Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany ukradł samochód, staranował bramę i... pojechał w miasto

Główne zdjęcie
Zatrzymany pojazd

Nietypowe zdarzenie rozgrywało się w środę w Łomży. Rano w okolicy szpitala skradziono dostawczaka, a złodziej uciekając nim staranował bramę. Policjanci niemal natychmiast zawiadomieni o zdarzeniu ruszyli na poszukiwania skradzionego samochodu. Znaleziono go kilka godzin później. Za kierownicą siedział pijany 28-letni mieszkaniec Łomży.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji w środę po godz. 8.  rano sprawca wykorzystując fakt pozostawienia kluczyków w stacyjce wsiadł do dostawczego volkswagena i odjechał nim taranując po drodze bramę wjazdową szpitala. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania samochodu jednak dopiero około południa uszkodzone auto zauważano przy ul. Wesołej. Za kierownicą siedział 28-letni mieszkaniec Łomży, który jak się okazało był pijany - badanie wykazało u niego ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.
Samochód wrócił już do właściciela, a 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Dopiero jak wytrzeźwiał usłyszał dwa zarzuty - jazdy w stanie nietrzeźwości oraz krótkotrwałe użycie pojazdu.
Policjanci podkreślają, że ciągle jeszcze wyjaśniane są dokładne okoliczności tego zdarzenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę