Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Wiadomo ile za reklamę przy „Smoleńsku” zapłaciły miejskie spółki

Pod koniec września w Łomży zorganizowano dwa pierwsze „darmowe” pokazy filmu „Smoleńsk” w reżyserii Antoniego Krauzego. Jak informował ratusz „organizatorem całego wydarzenia” był prezydent Mariusz Chrzanowski, a wśród 5 sponsorów pokazu znalazły się także dwie miejskie spółki MPEC i MPWiK. Okazuje się, że przekazane przez nie kwoty pokryły blisko 60% kosztów wydarzenia.

Pojawienie się wśród sponsorów pokazu miejskich spółek ciepłowniczej i wodnej wywołało wiele kontrowersji w mieście. O to ile pieniędzy przekazały one na to wydarzenie dopytywał prezydenta jeszcze podczas wrześniowej sesji radny Maciej Borysewicz. W opublikowanej teraz odpowiedzi prezydenta Chrzanowskiego na tę interpelację możemy przeczytać, że w sumie cztery bezpłatne emisje filmu – 28 września i 17 października - kosztowały 15 tys. 168 zł, a „miejskie spółki MPEC i MPWiK przekazały na usługę reklamową związane z projekcjami filmu łączną kwotę 4 230 zł brutto”.

Przypomnijmy, że obie miejskie spółki - jako sponsorzy pokazu filmu – były wymieniane tylko przy projekcjach 28 września. Sponsorami październikowych projekcji były tylko podmioty prywatne.

cz
pt, 28 października 2016 10:31
Data ostatniej edycji: pt, 28 października 2016 10:35:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę