Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Motoparalotniowy Puchar Polski dla łomżan

Adam Pupek i Adrian Borkowski z Łomży zdobyli Motoparalotniowy Puchar Polski w połączonych klasach PF-2/PL-2, czyli motoparalotni dwumiejscowych pilot plus nawigator. - Dla nas to wielkie osiągnięcie ze względu na dużą i utytułowaną konkurencję – podkreśla Adam Pupek wskazując, że łomżanie rywalizowali także z mistrzami Europy i Świata.

Rozgrywany po raz pierwszy w tym roku Motoparalotniowy Puchar Polski składał się z cyklu 6 zawodów. Rywalizujący zawodnicy zmagali się „na niebie” w Płocku, Częstochowie, Toruniu, Serocku, Bartoszycach i Elblągu. Podsumowanie rywalizacji motolotniarzy, wraz z uroczystym wręczeniem medali i pucharów odbyło się w minioną sobotę w Aeroklubie Polskim.

210204100642.gif
Foto:
Foto: Adam Pupek i Adrian Borkowski zdobywcy Motoparalotniowego Pucharu Polski 2016 w połączonych klasach PF-2/PL-2
cz
cz, 27 października 2016 16:22
Data ostatniej edycji: cz, 27 października 2016 16:36:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę