Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Problem zalewania Wiosennej ma być całkowicie rozwiązany w połowie grudnia

Główne zdjęcie
Ul. Wiosenna

- Obfite opady deszczu w ostatnich dniach powodowały, że gromadząca się w kanałach deszczowych woda na ulicy Wiosennej nie miała gdzie spłynąć – przyznaje Łukasz Czech z ratusza tłumacząc dlaczego na nowej ul. Wiosennej we wtorek i środę była wielka kałuża. Urzędnik tłumaczy także, że poniedziałkowa uroczystość przecinania wstęgi była związana z zakończeniem tylko pierwszej części zadania, czyli budowy ulicy. Odwodnienie jeszcze jest realizowane...

- Zadanie inwestycyjne pod nazwą „Budowa ul. Wiosennej w Łomży wraz z jej odwodnieniem w ul. Zawady Przedmieście” podzielone było na dwie części – tłumaczy Czech. - Zakres pierwszy, dotyczący budowy tej ulicy, realizowało Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego w Łomży. Zakres drugi, polegający na budowie kanału deszczowego w ulicy Zawady Przedmieście realizuje firma Multikom z Ostrołęki. Prace potrwają do końca tego tygodnia, zaś odbiór planowany jest do połowy listopada. 
Jak wyjaśnia miejski urzędnik wybudowanie kanału deszczowego częściowo rozwiąże problem gromadzenia się woda na ulicy Wiosennej.
-  Całkowicie zostanie on rozwiązany w momencie zrealizowania zadania pod nazwą „Budowa kanalizacji deszczowej od ulicy Przykoszarowej do ulicy Zawady Przedmieście w Łomży”. Termin zakończenia tej inwestycji przewidziany jest  na połowę grudnia – podaje Czech wskazując, że dopiero w trzecim przetargu udało się wyłonić wykonawcę tego zadania, co ma też wpływ na termin zakończenia prac.

cz
cz, 27 października 2016 12:14
Data ostatniej edycji: cz, 27 października 2016 12:56:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę