Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 27 maja 2022 napisz DONOS@

Zalało nową Wiosenną

W poniedziałek w mżawce było uroczyste przecięcie wstęgi, a we wtorek po większych opadach deszczu na środku nowej ulicy Wiosennej powstała wielka kałuża, miała kilkadziesiąt metrów długości i kilkanaście centymetrów głębokości... Deszcz przestał padać, a kałuża jest nadal, choć jak twierdzą mieszkańcy już mniejsza niż wczoraj wieczorem.

Mieszkańcy łomżyńskich przedmieść korzystający z ul. Wiosennej, którzy cieszyli się, że po latach oczekiwania wreszcie ją zbudowano, teraz są zaskoczeni i zadziwieni. Inwestycja pochłonęła ponad 3 miliony złotych, a odwodnienie było jednym z zadań, które w trakcie prac miały być wykonane.

Czekamy na informacje ratusza w tej sprawie.

zobacz: Wiosenna otwarta i poświęcona

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 26 października 2016 09:42
Data ostatniej edycji: śr, 26 października 2016 09:46:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę