Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Cztery osoby ranne po wypadku w Miastkowie

Cztery osoby zostały ranne w wypadku samochodów do jakiego doszło w środę rano w Miastkowie na drodze krajowej nr 61. Opel astra uderzył w ciężarówkę. Ze zniszczonej osobówki rannych musieli wyciągać strażacy. Do szpitala przewieziono trzech młodych mężczyzn jadących oplem i kierowcę ciężarówki.

Na razie nie wiadomo jak poważne są obrażenia jakich doznali młodzi mężczyźni, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pracują jeszcze ekipy ratunkowe, a policjanci wyjaśniają  szczegółowo okoliczności wypadku. Ruch samochodów w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo i utrudnienia prawdopodobnie potrwają do godz. 9.00.

Według pierwszych informacji opel, którym podróżowali młodzi ludzie jechał w kierunku Łomży, a kierowca ciężarówki zatrzymał się na jezdni i prawdopodobnie chciał cofać w okolice pobliskiego sklepu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 26 października 2016 08:16
Data ostatniej edycji: śr, 26 października 2016 08:51:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę